Par mums

SIA „Attirance” ir dibināta 2003. gadā un piedāvā pašu labāko no dabas spēka un skaistuma, izmantojot augstvērtīgākas augu izejvielas – augu eļļas, sviestus, ziedu ekstraktus un atsvaidzinošas ēteriskās eļļas. Mūsu uzņēmuma pastāvēšanas laikā, Attirance ir izstrādājusi vairāk nekā 300 dažādus produktus, kur katra vienība izceļas ar savu neatkārtojamo receptūru, krāsu gammu, pievilcīgo aromātu un dizainu, kā arī pozitīvo iedarbību uz cilvēka ķermeni un labsajūtu.

 

Ražošana
 

Daba arvien mūs priecē ar savu vienreizīgumu – ar krāsu, formu un aromātu daudzveidību. Mēs tiecamies ieraudzīt, pieskarties un sajust dabas burvību. Jo skaistums, kas ir harmonijā ar dabu, ceļ spārnos, tas izstaro dzīvesprieku un pozitīvu enerģiju.
Attirance piedāvā pašu labāko no dabas spēka un skaistuma, izmantojot augstvērtīgākās augu izejvielas – augu eļļas, sviestu, ziedu ekstraktus un atsvaidzinošas ēteriskās eļļas. Septiņu gadu laikā, kopš uzņēmuma nodibināšanas, Attirance ir izstrādājusi 30 produktu grupas, kur katra vienība izceļas ar savu neatkārtojamo krāsu gammu, pievilcīgo aromātu un dizainu, kā arī pozitīvo iedarbību uz cilvēka ķermeni un labsajūtu.

 

Franšīze
 

Kopš 2007.gada Attirance attīsta franšīzes biznesa koncepciju, meklējot partnerus jaunu veikalu atvēršanai dažādās pasaules valstīs. Attirance ir izstrādājusi franšīzes biznesa sistēmu, kas nodrošina ne vien veiksmīgu tirdzniecību, piedāvājot saviem partneriem izdevīgus sadarbības nosacījumus, augstas kvalitātes produkciju, plašu atbalsta sistēmu un apmācību, bet arī garantē peļņas iespējas salīdzinoši īsā laika periodā. Ir izstrādāta programma, kas ikdienā ir sevi pierādījusi un palīdzējusi mūsu partneriem attīstīt veiksmīgu biznesu.

Šo trīs gadu laikā Attirances veikali ir atvērti Krievijā, Vācijā, Itālijā, Francijā, Kanādā, Ķīnā, Turcija u.c.

 

Ar iedvesmu no dabas,

Jūsu Attirance

Jaunumi Vakuums
Jaunumi Dzērveņu līnija
# Franšīze Kļūsti par Attirance franšīzes partneri un veiksmīgi attīsti savu biznesu!