Roku un kāju kopšanas procedūras un rituāli

 Attirance” SPA kāju un roku kopšanas procedūru laikā tiks izmantoti mūsu aromātiskie pīlingi, eļļas, krēmi, kas sniegs karaliskas rūpes par ādu un ļaus izbaudīt 18. gadsimta Francijas rituālu burvību.


Klasikā roku kopšanas procedūra


Ādu mīkstinoša pelde, nagu apstrāde un to formu veidošana, roku pīlings, maska un lieliska, relaksējoša masāža.
1 st/ Ls 10.00
Nagu lakošana pēc klienta izvēles 15 - 20 min/ Ls 3.00
Hibrīdlakas uzklāšana pēc klienta izvēles 30 min/ Ls 7.00

Parafīna procedūra rokām


Plaukstas tiek apstrādātas ar pīlingu, kurš attīra ādu no atmirušajām šūnām, pēc tam tiek ieziests krēms un plaukstas uz dažām sekundēm tiek iemērktas siltā parafīnā un ietītas mīkstos frotē cimdiņos. Procedūra uzlabo asinsriti, roku āda kļūst mīksta, gluda un samtaina.
1st 30 min/ Ls 20.00

Roku un apakšdelma masāža


Procedūras sākumā tiek veikta roku un apakšdelma dziļa attīrīšana. Pēc tam rokām tiek veikta relaksējoša masāža un uzklāts atbilstošs krēms. Roku āda kļūst maiga un samtaina.
1st /Ls 15.00

Attirance roku kopjošie rituāli


Viegls plaukstas un apakšdelma pīlings, roku un sprandas masāža, maska ar ietīšanu. Pēc klienta izvēles tiek izmantota barojošā šī sviesta, nomierinošās lavandas, atjaunojošā vīnogu vai maigā medus mandeļu kosmētika
1st 30 min / Ls 25.00

Klasiskais pedikīrs


Maigs, relaksējošs pedikīrs, izmantojot dažādus aromātiskus Attirane kosmētiskos līdzekļus. Nagu apstrāde un to formu veidošana, pēdu un kāju pīlings, maska un lieliska, relaksējoša pēdu un kāju masāža līdz ceļgaliem.
1st 30 min/ Ls 20.00


Aparātpedikīrs


Aparātpīlings pēdām,nagu apstrāde un to formu veidošana, pēdu un kāju pīlings, maska un lieliska, relaksējoša pēdu masāža
1st 10min/ Ls 20.00

Pēdu un kāju masāža (līdz celim)


Atjaunojoša procedūra izmantojot dažādus aromātiskus Attirane kosmētiskos līdzekļus. Pēdu un kāju pīlings un lieliska, relaksējoša pēdu un kāju masāža līdz ceļgaliem.
(1st / Ls 25.00)

Saldais šokolādes baudījums kājām


Atjaunojoša, kopjoša un dziedējoša procedūra intensīvām rūpēm par kāju pēdām, pīlings, maska, masāža. Pielietoto produktu sastāvā ir īpaši efektīva dabīgo izejvielu kombinācija ar pēdu ādai vitāli nepieciešamajiem vitamīniem – dziļi mitrina un mīkstina ādu, padara to maigu, novērš lobīšanos un dziedē bojātu ādu.
2st / Ls 35.00

Atvēsinoša piparmētru procedūra nogurušām, pietūkušām kājām


Pirmā palīdzība nogurušām kājām! Šī maigā, atvēsinošā procedūra kāju pēdām sniedz atvieglojuma un maigu rūpju sajūtu. Procedūra ir ideāli piemērota tiem, kas ikdienā daudz staigā kājām un tiem, kam ilgs laiks jāpavada stāvot. Procedūra sastāv no viegla pīlinga, maskas, masāžas un atvēsinošā gēla uzklāšanas. Kājās atkal atgriezīsies enerģija, bet āda kļūs maiga un mīksta. Procedūrā pielietojamie produkti ir ideāls līdzeklis sausas ādas barošanai un aizsardzībai, tā sastāvā esošie A,E un F vitamīni palīdz mīkstināt sausu, sasprēgājušu ādu, novērš kairinājumus, aizsargā un dziedē.
1st 30 min/ Ls 30.00


Attirance kāju kopjošie rituāli


Maigie, aromātiskie un atsvaidzinošie rituāli, kuru laikā tiek uzlabota ādas elastība un tvirtums, veicināts atjaunošanās process un atjaunota ādas struktūra. Viegls kāju (līdz celim) pīlings, masāža, maska ar ietīšanu un krēma uzklāšana. Pēc klienta izvēles tiek izmantota barojošā šī sviesta, nomierinošās lavandas, atjaunojošā vīnogu vai maigā medus mandeļu kosmētika.
2st /Ls 30.00

Pēc izvēles:
Nagu apstrāde
20 min/ Ls 6.00

Nagu lakošana (15 - 20min/ Ls 3.00)

*Pie jebkuras procedūras klients var izvēlēties masku vai parafīna vanniņu = 15 min/ 8.00 Ls

 

Jaunumi Vakuums
Jaunumi Dzērveņu līnija
# Franšīze Kļūsti par Attirance franšīzes partneri un veiksmīgi attīsti savu biznesu!