Attirance SPA filozofija

Attirance SPA piedāvā Jums lielisku iespēju smelties mieru un harmoniju izbaudot 18.gadsimta Francijas izsmalcinātību un spožumu. Tikai dažas stundas tepat, pašā Rīgas sirdī ļaujiet mūsu speciālistiem parūpēties par Jūsu labsajūtu, izmantojot tikai labākos Attirance ķermeņa un sejas kopšanas līdzekļus. Piedāvājam ļoti plašu SPA ritiuālu un procedūru klāstu, ko iespējams izbaudīt gan vienatnē, gan kopā ar savu mīļoto. Patīkama aromātiska vanna, relaksējoša masāža vai neaizmirstams SPA rituāls - ikviens var atrast un izvēlēties sev vispiemērotāko baudījumu.

Attirance SPA ir veidots izmantojot gadsimtu gaitā uzkrātās zināšanas par ķermeņa kopšanu un laika pārbaudi izturējušus skaistuma noslēpumus, ko ļoti cienīja elegantā un sievišķīgā karaliene Marija Antuanete. SPA tāpat kā Attirance ekskluzīvie ķermeņa un sejas kopšanas līdzekļi nodrošina augstus kvalitātes standartus un neaizmirstamu baudījumu kā ķermenim tā garam.

Atklājot Attirance SPA centru, mēs vēlējāmies radīt vidi, kas ļautu ikvienam iegrimt harmonijas un miera pilnā pasaulē, kur apstājas laiks, aizplūst nogurums, ikdienas rūpes un raizes.

Attirance SPA nozīmē ļauties aromātu burvībai, pieskārienam, siltumam, krāsai un mūzikai.

Mūsu filozofija ir sniegt ikvienam patīkamu atpūtu, maksimālu atslābināšanos un spēku atjaunošanos. Attirance SPA uzlādē enerģiju, kopj dvēseli un ķermeni, kā arī palīdz rast mieru un harmoniju.

Attirance SPA centrā strādā savu amatu mīlošs personāls, kas plīdzēs Jums izvēlēties tieši Jums vispiemērotāko un vēlamāko no mūsu plašā rituālu klāsta. Mēs piedāvājam plašu SPA rituālu izvēli, dažādas sejas un ķermeņa masāžas tehnikas jebkurai gaumei un labai pašsajūtai, īpaši piemērotas Latvijas dinamiskajai videi.

Attirance SPA tiek izmantota Attirance dabīgā kosmētika sejau un ķermenim, ēteriskās un masāžas eļļas, un masāžas sviesti. Izbaudiet Attirance radīto brīnumu skaistuma piesātinātā atmosfērā!

Ja Jums rodas jautājumi par SPA procedūrām un rituāliem, aicinām zvanīt mums pa tālruni 67139993 vai rakstīt e-pastu: spa@attirance.com un mēs labprāt atbildēsim uz Jūs jautājumiem.


Jaunumi Vakuums
Jaunumi Dzērveņu līnija
# Franšīze Kļūsti par Attirance franšīzes partneri un veiksmīgi attīsti savu biznesu!